Кошик
43 отзыва
Контакти
Лео кераміка Рівне
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 показати номер
+380 показати номер
Андрей
УкраїнаРівненська областьРівнеул.Курчатова 18А
Мапа

Електричні та водяні рушникосушки TERMA в інтер'єрі твоєї квартири!

Електричні та водяні рушникосушки TERMA в інтер'єрі твоєї квартири!

Рушникосушки Terma- елегантний дизайн і широкий асортимент.

Історія Terma Sp. z o.o. була заснована в 1991 році фірмою TermaE. Brylowski. З самого початку своєї діяльності головною сферою було виробництво систем опалення, особливо дизайн радіаторів і радіаторів для ванних кімнат виконуваних трубчастої технологією.
Бездоганна реалізація прийнятої стратегії розвитку сприяла побудові сильної позиції фірми на ринку. У 1995 році відбулася істотна зміна в історії компанії. Виділилася Terma- TradeSp. zo.o., яка прийняла на себе комерційну діяльність від існуючої "Terma- E. Brylowski". Більше того нова фірма зайнялася дістріб'юціі конвекторних радіаторів Slant / Fin. Протягом багатьох років інтенсивної роботи як на польському такі на зарубіжних ринках фірма значно розширювала свою діяльність впроваджуючи електронагрівачі, комплектуючі для радіаторів. Це призвело до зростання продажів і задоволених нашими продуктами Клієнтів.
У 2003 році підприємство TermaE. Brylowskiі TermaTradeSp. zo.o. в результаті з'єднання формується нова компанія TermaTechnologieSp. zo.o. Рішення злиття цих організацій є наслідком стратегії розвитку та сталого розвитку бажаного іміджу на ринку. Це було також для нас час досліджень, розробок над новими ідеями. Протягом 2004 ― 2006 років запровадили продукцію серію сучасних електронагрівачів. Запровадили також систему управління ISO9001: 2000. У DetNorskeVeritas нагородили сертифікатом за дизайн, продукцію, а також продаж трубчастих радіаторів, електронагрівачів, пневмо- ударного пристрою. Протягом багатьох років за свою діяльність фірма Terma нагороджені багатьма престижними нагородами такими як: "Золотий Інсталятор", "Якість Року", "Дизайн Року", "Радіатор Року" ― нагороджений міністром економіки, "Газель Бізнесу" та інші. матеріал рушникосушки Terma ― сталь обробка поверхні-порошкова фарба.
Тепловіддача і підбор радіаторів.
facebook twitter